Зустріч міського голови з членами президії громадської ради

15 серпня міський голова Білої Церкви В.Савчук зустрівся з членами президії громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради.

Міський голова поінформував  присутніх про підготовку та організацію проведення  міських заходів  до Дня Державного прапора України, Дня незалежності України, Дня знань, Дня міста, повідомив членам громадської ради про основні напрямки роботи міської влади щодо введення в дію нових об’єктів соціально-побутової інфраструктури, охарактеризував загальну ситуацію щодо ремонту доріг, освітлення вулиць, благоустрою прибудинкових територій.

Під час зустрічі міський голова В.Савчук  відмітив необхідність врахування думки громадськості під час формування та реалізації міських програм в різних галузях життєдіяльності міста.

В ході зустрічі присутні зупинилися на деяких організаційних питаннях щодо діяльності громадської ради.

Опубліковано: 15 серпня 2013 року