Зустріч міського голови з членами Білоцерківської міської громадської організації «Вікторія»

06 червня міський голова Білої Церкви В.Савчук зустрівся з членами Білоцерківської міської громадської організації «Вікторія».

В ході зустрічі міський голова В.Савчук поінформував присутніх про стан фінансування компенсаційних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, акцентував увагу на необхідності вирішення питання щодо погашення заборгованості по деяких виплатах, зазначив, що дана проблема пов’язана з постановою міського відділу державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції про арешт рахунку управління соціального захисту населення міської ради.

У зустрічі взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління соціального захисту міської ради Г.Мельніченко та ін.

Опубліковано: 06 червня 2012 року