Зустріч міського голови В.Савчука з членами ради громадських організацій соціального спрямування при міському голові

01 березня міський голова Білої Церкви В.Савчук зустрівся з членами ради громадських організацій соціального спрямування при міському голові.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про основні напрямки роботи міської влади щодо соціального захисту малозахищених категорій білоцерківців, відмітив важливе значення співпраці міської влади та громадськості щодо вирішення ряду проблемних питань функціонування громадських організацій соціального спрямування, зупинився на перспективах матеріально-технічної підтримки діяльності громадських організацій даного виду у 2013 році.

Учасники наради обговорили питання фінансової підтримки  громадських організацій соціального спрямування,  механізм вдосконалення сплати за комунальні послуги громадськими організаціями, акцентували увагу на питанні перевезення пільгових категорій громадян.

В ході засідання було прийнято рішення щодо розробки Положення про фінансову підтримку громадських організацій соціального спрямування.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник управління соціального захисту населення міської ради Г.Мельніченко, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 01 березня 2013 року