Зустріч із представниками міської організації Товариства Червоного Хреста України

23 квітня керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Н.Дудко провела зустріч із представниками міської організації Товариства Червоного Хреста України (голова - Г.Кожедуб).

В ході зустрічі керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради наголосила на важливій ролі представників даної організації у вирішенні гострих соціальних проблем міста,  питань гуманності, захисту життя і гідності людини та ін.

В ході зустрічі за сумлінну працю, милосердя, високу громадянську свідомість, професійність в догляді за хворими і одинокими людьми похилого віку та з нагоди 95-річчя Товариства Червоного Хреста України ряд представників міської рганізації Товариства Червоного Хреста України були нагороджені  грамотами з наданням грошових винагород.

Опубліковано: 23 квітня 2013 року