Зустріч із дітьми, якими опікується Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода»

29 грудня  міський голова Білої Церкви Г.Дикий, з нагоди Нового року, провів зустріч із дітьми, якими опікується Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода».

Під час зустрічі міський голова привітав дітей з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, побажав гарних свят, здоров’я, мирного неба над головою. Відмітив необхідність, підтримки соціально незахищених категорій білоцерківців, зокрема і тих, якими опікується центр «Злагода», наголосив на важливості соціально – психолологічного  супровіду дітей-сиріт та дітей з неповних сімей.

Міський голова вручив дітям новорічні подарункові набори.

В заході взяли участь  керуючий справами виконавчого комітету міської ради М.Антонюк, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 30 грудня 2015 року