Знаєте героїв –хай про них дізнається країна

Щороку в нашій державі  проводиться Всеукраїнська акція “Герой –рятувальник року”, яка  передбачає виявлення непересічних особистостей, що проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Мета акції

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Організаториакції

Міністерство надзвичайних ситуацій України, Всеукраїнський благодійний фонд “Сприяння державній пожежній охороні”.

Учасникиакції

Учасником Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року” може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

Акція проводиться протягом року.

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Інспектор групи запобігання надзвичайним ситуаціям

Бабич А. В.

Опубліковано: 02 жовтня 2017 року