Зміни до схеми руху міського громадського транспорту
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ
27 березня 2020 року м. Біла Церква
№ 08
Про внесення змін в додаток до розпорядження
від 21 березня 2020 року №06
З метою забезпечення перевезення працівників підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність міста за наявності спеціального квитка, вирішив:
1. Додаток до Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 21 березня 2020 року №06 «Про врегулювання питань перевезень громадським транспортом за спеціальними квитками» викласти в новій редакції, а саме- доповнити автобусний маршрут № 6А та в години «пік» автобусний маршрут №22 від вул. Лісова до зупинки «Епіцентр», додається.
2. Керівнику групи взаємодії із засобами масової інформації (Турій О.В.) дану інформацію розмістити на сайті Білоцерківської міської ради та в засобах масової інформації міста.
Керівник робіт з ліквідації
наслідків надзвичайної ситуації,
заступник міського голови
Інна НОВОГРЕБЕЛЬСЬКА
Додаток зі змінами
№ а/м |
Найменування автобусного маршруту |
К-ть авто, перевізник |
2 |
СПЕЦРЕЙС– продовжено до кінцевої зупинки а/м №17 «Хімбуд» вул. Івана Кожедуба (Хімбуд)-зал. станція « Роток» вул. Івана Кожедуба (ХІМБУД)– вул. Рибна – вул. Героїв Крут – вул. Некрасова – вул. Леваневського –зал. станція «Роток» |
5 МПП «Діліжанс» |
3 |
Схема руху без змін Житловий масив Заріччя (вул. Лісова)- автомагістраль Київ-Одеса Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) – вул. 2-а Піщана – вул. Євгена Деслава – вул. Дружби – просп. Князя Володимира – вул. Леваневського – автомагістраль Київ-Одеса |
1 ТОВ «БЦ автобусний парк» |
4 |
Схема руху без змін Житловий масив Таращанський (фабрика «Модерн») -пл.Перемоги Житловий масив Таращанський (фабрика «Модерн») –вул. Таращанська - вул. Заярська - просп. Князя Володимира – б-р Олександрійський - пл. Перемоги |
2 ТОВ «Епітранс» |
6А |
СПЕЦРЕЙС продовжено кінцеву від вул.2-а Піщана до вул.Лісова вул.Лісова- Урочище Товста вул.Лісова – вул.2-аПіщаний–вул. Євгена Деслава – вул. Дружби – б-р Олександрійський – вул.Героїв Небесної Сотні- вул.Логінова- вул.Привокзальна (Першотравнева)-вул.Олеся Гончара- б-р.Олександрійський –вул.Вячеслава Чорновола – вул. Сквирське шосе – вул. Полковника Коновальця – Урочище Товста |
3 ТОВ «БЦ автобусний парк» |
7 |
СПЕЦРЕЙС –схему скорочено до Залізничного вокзалу 4-й мікрорайон-Залізничний вокзал 4-й мікрорайон – вул.Героїв Крут- вул.Грибоєдова- вул. Рибна – вул. Івана Кожедуба – вул. Осипенка – вул. Ярослава Мудрого – вул. Першотравнева- вул.Логінова- вул.Героїв Небесної Сотні- вул.Б.Хмельницького –б-р.Олександрійський –вул.Олеся Гончара- Залізничний вокзал |
3 ТОВ «Транссіті» |
8 |
СПЕЦРЕЙС – схему продовжено від Залізничного вокзалу по вул.Івана Мазепи. вул.Івана Кожедуба – вул.Івана Мазепи вул. Івана Кожедуба – вул.Рибна –вул. Грибоєдова –б-р.Княгині Ольги- вул.Леваневського- просп.Князя Володимира- вул.Шевченка- вул.Людмили Павличенко- вул.Шолом-Алейхема-вул.Голубина- просп.Князя Володимира-б-р.Олександрійський- вул.Водопійна- вул.Привокзальна (Першотравнева)-залізничний вокзал- вул.Івана Мазепи |
2
ТОВ «Епітранс»
|
11 |
Схема руху без змін Старокиївське кладовище –Житловий масив Таращанський Старокиївське кладовище - вул. Сухоярська – вул. Льва Толстого – вул. Сквирське шосе - вул. Ярослава Мудрого – б-р Михайла Грушевського –вул. Людмили Павличенко – вул. Заярська – вул. Таращанська – вул. Вернадського –Житловий масив Таращанський |
5 ТОВ «БЦ автобусний парк» |
14 |
СПЕЦРЕЙС- від вул. Лісова до пл.Соборної Житловий масив Заріччя (вул. Лісова)– пл.Соборна Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) – вул. 2-а Піщана – вул. Дружби – пл.Соборна |
3 ТОВ «Транссіті» |
17 |
СПЕЦРЕЙС-від вул. Івана Кожедуба (Хімбуд ) до Міської лікарні №1 (вул.Я.Мудрого) вул. Івана Кожедуба (Хімбуд ) – вул. Ярослава Мудрого (Лікарня №1) вул. Івана Кожедуба (Хімбуд) –вул. Осипенка - вул. Ярослава Мудрого |
2 ТОВ «Транссіті» |
18 |
Схема руху без змін Залізничний вокзал – вул. Івана Кожедуба (Хімбуд) Залізничний вокзал – вул. Першотравнева (вул. Привокзальна) –вул.А.Шептицького- вул.Логінова- вул.Героїв Небесної Сотні – б-р Олександрійський - просп. Князя Володимира – вул. Гагаріна – вул. Шевченка - просп. Князя Володимира – вул.Леваневського– Західний проїзд –вул.Івана Кожедуба ( Хімбуд) |
4 КП БМР «Тролейбусне управління» |
19
19А |
Схема руху без змін
Сфера Авто» (вул. Сухоярська) – залізнична станція «Роток» вул.Мережна- вул. Сухоярська - вул. Київська - вул. Ярослава Мудрого - просп. Князя Володимира - вул. Гагаріна – вул. Шевченка - просп. Князя Володимира – вул. Леваневського - зал. станціяРоток |
5
2 ТОВ «БЦ автобусний парк» |
21 |
СПЕЦРЕЙС від Томилівської до вул.Карбишева вул. Томилівська- вул.Карбишева вул. Томилівська – вул.Гризодубової - просп. Князя Володимиравул. - вул. Ярослава Мудрого –Сквирське шосе – вул. Воєводіна – вул.Карбишева |
3
ТОВ «Транссіті» |
22 |
СПЕЦРЕЙС з Гайка до пл.Соборна Гайок – пл.Соборна(Епіцентр- в години «пік») Гайок- вул. Сквирське шосе- б-р.Олександрійський – пл.Соборна (просп. Князя Володимира, вул.Леваневського) |
4 ТОВ «Транссіті» |
Графіки руху громадського транспорту