Завітайте до краєзнавчого музею на виставку знаних українських художників Анатолія Марчука та Михайла Дмитріва

24 жовтня  в Білоцерківському краєзнавчому музеї відбувся вернісаж знаних українських художників Анатолія Марчука та Михайла Дмитріва.

Організатори виставки: Національна спілка художників України, Білоцерківський краєзнавчий музей, Академічна художня школа, Відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, Управління культури, національностей та релігії Київської обласної державної адміністрації.

Мандрівна персональна виставка заслуженого художника України Анатолія Марчука "Земля із небом гомонить..." презентує твори художника у техніках олійного живопису, акварелі та офорту. На виставці представлено близько 100 творів майстра пензля, серед яких твори, що експонуються вперше.

Водночас, в цій же виставковій залі персональна виставка скульптурних композицій лауреата та дипломанта міжнародних конкурсів Михайла Дмитріва.

Об'єднують цих двох майстрів робота над спільними проектами. Вони неодноразово разом організовували спільні пленери, симпозіуми та літературно-мистецькі свята і брали участь у багатьох мистецьких виставках і ось тепер ці знані майстри пропонують глядачам свій новий проект.

Зі словами привітання до авторів звернулися секретар міської ради Вадим Кошель, головний спеціаліст відділу культури і тризму Алла Карабач.

На заході були присутні: заступник міського голови Катерина Литвиненко, учні образотворчого відділення КЗ БМР Білоцерківської школи мистецтв №1,  творча інтелігенція міста, представники ЗМІ.

Запрошуємо всіх поціновувачів образотворчого мистецтва відвідати виставку, яка працюватиме до 31 листопада включно.

Опубліковано: 25 жовтня 2019 року