Засідання тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради

11 січня відбулося перше засідання тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради  з питань   перевірки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій  територіальної громади м.Білої Церкви та інших суб'єктів господарювання, в статутних капіталах яких є  частка майна територіальної громади м. Біла Церква, та перевірки, відповідно до чинного законодавства України, інших підприємств та організацій, що надають комунальні послуги населенню (голова- О.Русс).

В ході засідання  члени комісії оборали заступником голови – А.Короля, секретарем – А.Гончара.

Члени комісії прийняли рішення 13.01.2015р. розпочати перевірку комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління». В подальшому буде затверджений план проведення аудиту діяльності  всіх інших комунальних підприємств. Управлінням економіки міської ради готується перелік даних підприємств, найзбитковіші з яких перевірятимуться в першу чергу.

Опубліковано: 11 січня 2016 року