Засідання «круглого столу» з питань спрощення умов ведення бізнесу в Україні

11 липня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» з питань спрощення умов ведення бізнесу в Україні та обговорення законів України «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць» та «Про зайнятість населення», яке провів в.о міського голови Г.Джегур.

В ході засідання «круглого столу» присутні ознайомилися з роботою Центру надання адміністративних послуг Білоцерківської міської ради, відмітили важливе його значення щодо видачі документів дозвільного характеру, що сприяє швидкому отриманню відповідних документів та подальшому розвитку підприємництва, наголосили на організаційних змінах, що відбулися в здійсненні державної реєстрації суб’єктів господарювання з 01 липня ц.р., обговорили особливості оподаткування суб’єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти в пріоритетних галузях економіки, визначених Податковим та Митним кодексами.

Присутні зупинилися на ряді нормативно-правових документів, які сприяють стабілізації регіонального ринку праці, стимулюють економічне зростання і створення нових високооплачуваних робочих місць та обговорили основні засади Закону України «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць».

В обговоренні даних питань взяли участь заступник прокурора м.Біла Церква О.Агудалічев, директор Київського обласного центру з інвестицій та розвитку, голова комісії у справах бюджету, фінансів і цін міської ради В.Коверда, заступник начальника Білоцерківської об’єднаної податкової інспекції Головного управління Міністерства  доходів і зборів Київської області А.Васецький, начальник реєстраційної служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції І.Ярмола, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Н.Бондарук та ін..

В заході взяли участь депутати міської ради, представники ряду відділів та управлінь міської ради, підприємств міста, міських громадських організацій, журналісти міських ЗМІ та ін...

Опубліковано: 12 липня 2013 року