Засідання «круглого столу» з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

22 липня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

В ході заходу заступник міського голови М.Антонюк  зазначив, що 1025 річниця хрещення Русі має бути відзначена на найвищому рівні, адже саме на цьому наголошує Президент України В.Ф.Янукович.

Відмітив, що в рамках відзначення цієї дати в м.Біла Церква заплановано провести ряд культурних та духовно-просвітницьких заходів. Зокрема, у бібліотеках будуть організовані тематичні книжкові виставки, інформаційні години, години спілкування присвячені 1025-річчю хрещення Київської Русі, а 28 липня ц.р. релігійні громади міста проведуть святкові молебні та ін..

Присутні на заході наголосили на вагомості святкування 1025-річчя Хрещення Русі, історичному значенні цієї події для розвитку нашого суспільства, важливості духовно-морального виховання молоді, як запоруки благополуччя кожної особистості та держави в цілому.

В заході взяли участь  представники духовенства, громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 22 липня 2013 року