Засідання «круглого столу» на тему «Проблема збереження традиційної сім'ї в контексті європейського вибору України»

30 травня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» на тему «Проблема збереження традиційної сім'ї в контексті європейського вибору України».

Присутні обговорили питання щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні ,зупинилися на необхідності заборони пропаганди одностатевих сексуальних стосунків серед дітей та молоді. Акцентували увагу на необхідності вирішення деяких  проблем в молодіжному середовищі, зокрема розповсюдження алкоголізму, наркоманії та ін.

В обговоренні цих питань взяли участь архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління освіти  та науки міської ради Ю.Петрик, які зупинилися на основних завданнях щодо морального та етичного  виховання молоді, відмітили необхідність підтримки та збереження сімейних традицій.

В засідання «круглого столу» взяли участь депутат Дніпропетровської обласної ради М.Шилова,депутати міської ради, представники громадськості та журналісти міських ЗМІ.

Опубліковано: 30 травня 2013 року