Засідання координаційної ради громадських організацій соціального спрямування

20 березня міський голова Білої Церкви В.Савчук взяв участь у засіданні координаційної ради громадських організацій соціального спрямування при міському голові.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх, що в місті приділяється значна увага впровадженню соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, адже вони направлені на підвищення рівня життя людей, відмітив основні напрямки роботи міської влади щодо соціального захисту малозахищених категорій білоцерківців.

В ході зустрічі координатор ради громадських організацій соціального спрямування В.Косоротов акцентував увагу на співпраці ради з відділами та управліннями міської ради та відмітив основні проблемні питання функціонування громадських організацій соціального спрямування, які потребують першочергового вирішення.

Учасники наради обговорили механізм вдосконалення сплати за комунальні послуги громадськими організаціями, акцентували увагу на питанні перевезення пільгових категорій громадян, відмітили необхідність наявності у громадському транспорті чітко визначеного переліку категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд та зупинилися на питаннях функціонування міського громадського транспорту при перевезенні людей з обмеженими фізичними можливостями.

В ході заходу також було обговорено питання фінансування громадських організацій соціального спрямування.

В ході зустрічі учасниками наради проведено аналіз виконання основних пунктів Меморандуму про співпрацю між міською владою, Білоцерківською міською громадською організацією Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та Білоцерківською міською радою Організації ветеранів України.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник управління Пенсійного фонду України в м.Біла Церква В.Дебольська, представники управління соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, охорони здоров’я міської ради, журналісти місцевих ЗМІ та ін.

Опубліковано: 21 березня 2012 року