Засідання громадської ради

10 вересня в м. Біла Церква відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, в якому взяло участь 23 члени ради.

В ході засідання виступив міський голова В.Савчук, який поінформував членів громадської ради про соціально-економічну ситуацію в місті та про підготовку до опалювального сезону, повідомив про основні напрямки роботи міської влади щодо введення в дію нових об’єктів соціально-побутової інфраструктури, зазначив, що  в Білій Церкві проводяться капітальні та поточні ремонти міських вулиць та ін.

Міський голова ознайомив присутніх із запланованими заходами, які будуть проведені в місті 21 вересня ц.р. в рамках відзначення 981-ї річниці заснування Білої Церкви.

Присутні члени ради обговорили ряд організаційних питань щодо діяльності ради.

В засіданні громадської ради взяли участь заступники міського голови М.Антонюк та Г.Джегур, директор ТОВ «Білоцерківвода» О.Бабій.

Опубліковано: 11 вересня 2013 року