Засідання четвертої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання

12 січня  відбулось засідання четвертої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Г.Дикий.

Перед початком засідання за ініціативи депутата міської ради В.Бабенка (фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів -УКРОП») було підтримано запит до керівництва Південно-Західної залізниці щодо розгляду можливості спорудження підземного переходу через залізничні колії на вул. Томилівська-Молодіжна.

В ході сесійного засідання депутати міської ради внесли зміни та доповнення до  рішення  міської  ради від 29 грудня 2015 р. № 26-03-VIІ   «Про бюджет м.Біла Церква  на 2016 рік», яким визначили доходи місцевого бюджету в сумі 1 174 211 848 грн., в тому числі доходи загального фонду - 1 128 328 300 грн., доходи спеціального фонду - 45 883 548 грн., у тому числі бюджету розвитку 6 100 000 грн.

Депутати міської ради підтримали пропозицію депутата міської ради Ю.Петрика (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») щодо звернення до голів депутатських фракцій Верховної Ради України та до Антимонопольного комітету України стосовно проведення тендерних процедур.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради –  Д.Поліщук (фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), Г.Джегур (фракція Білоцерківської міської організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»), О.Хозєєв (фракція Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»), С.Беркут, (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), А.Король  (фракція територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» в м.Біла Церква Київської області).

В різному виступили депутати міської ради В.Бабенко, С.Мартинюк (фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів -УКРОП») щодо питання призначення на вакантну посаду директора комунального підприємства міської ради «Парк культури та відпочинку ім..Т.Шевченка» та ін.

В роботі сесії взяли участь голова Білоцерківської районної державної адміністрації В.Маршалок, заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, заступник начальника Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції  України в Київській області, підполковник поліції В.Ящук,  представники деяких міських громадських організацій та ЗМІ.

Опубліковано: 12 січня 2016 року