Засідання виконавчого комітету

26 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Затверджено план щодо регуляторної діяльності на наступний рік

Членами виконавчого комітету було затверджено план діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік

У плані визначено два пункти щодо проектів регуляторних актів:

- Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті. Метою прийняття даного регуляторного акта є покращення фінансового стану підприємства та доведення тарифу на проїзд до економічно обґрунтованого рівня. Термін розробки проекту регуляторного акта - ІІІ-IV квартал 2020 року;

- Встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон». Метою прийнятття є -  Встановлення економічно обгрунтованих тарифів. Термін розробки проекту регуляторного акта - ІV квартал  наступного року.

Зміна тарифів зумовлена зростанням розміру заробітної плати та вартості електроенергії.

Затверджено підприємства-перевізники, які обслуговуватимуть маршрути № 7, №8 та №18

Нещодавно відбулося засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м.Біла Церква №7, №8, №18 та №25.

Відповідно до законодавства, перевізниками були надані пропозиції щодо перевезення пасажирів на даних маршрутах, за результатами розгляду яких було визначено переможців.

Під час засідання виконавчого комітету було ухвалено три рішення з даних питань:

-про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування м. Біла Церква № 7. Переможцем  конкурсу по даному маршруту, який сполучає 4-й мікрорайон – вул. Семашка, визначено ТОВ «ТРАНССІТІ»;

-про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування м. Біла Церква № 8.  Переможцем даного автобусного маршруту -  «вул. Івана Кожедуба – Залізничний вокзал» визначено ТОВ «ЕПІТРАНС»;

-про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування м. Біла Церква № 18.  Переможцем маршруту №18 - «Залізничний вокзал – вул. Івана Кожедуба (Хімбуд)» визначено КП БМР «Тролейбусне управління».

Термін укладання договорів з інвестиційними зобов’язаннями щодо оновлення парку автобусів з усіма переможцями  становитиме 5 років. Підприємства- перевізники мають укласти договори на перевезення пасажирів та забезпечити обслуговування пасажирів з 01 грудня 2019 року.

Зауважимо, що пропозицій щодо обслуговування автобусного маршруту загального користування №25 (вул.Василя Стуса – автомагістраль Київ – Одеса (Одеська траса) не надійшло від жодного підприємства-перевізника. Тому, конкурс буде оголошено повторно. Наразі, розглядатиметься питання щодо визначення можливості тимчасово продовжити один із функціонуючих міських маршрутів, аби забезпечити довезення пасажирів до вулиць, де зараз відсутніх рух автобусів.

Інші питання, розглянуті в ході засідання:

- затверджено склад комісії по здійсненню контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності міста;

- створено комісію по обстеженню виявленої безхазяйної каналізаційної мережі (мережі водовідведення) по вул. Івана Кожедуба, 195;

- створення комісії по обстеженню зовнішніх водопровідної та каналізаційної (мережі водовідведення) мереж, що прокладені до житлового будинку по вул. Смоляно-Рокитнянська, 5;

- розглянуто низку рішень щодо присвоєння адрес нерухомому майну;

- внесено зміни в п. 1.6. рішення Білоцерківської міської ради № 75 від 14 березня 2017 року «Про демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»;

- розглянуто ряд питань щодо встановлення опіки та піклування малолітніх, захисту особистих, майнових та житлових прав дітей та ін.

Опубліковано: 26 листопада 2019 року