Заходи з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля

24 вересня в м.Біла Церква відбулися заходи з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх працівників дошкільних навчальних закладів міста привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив, що в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України в місті проводиться робота щодо розвитку дошкільної освіти, покращення умов навчання і виховання дітей та вручив ряду представників сфери подяки Білоцерківської міської ради і її виконавчого комітету.

Присутніх на заході з професійним святом привітали начальник управління освіти та науки міської ради Ю.Петрик, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України  В.Чепурченко, які вручили ряду представників дошкільних навчальних закладів міста грамоти управління освіти та науки міської ради.

В заході взяли участь представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 25 вересня 2013 року