Заходи з нагоди 24-ої річниці Збройних сил України

04 грудня в м.Біла Церква відбулися заходи з нагоди 24-ої річниці Збройних сил України.

Зокрема, міський голова Г.Дикий провів зустрічі із представниками  Білоцерківського окремого зенітно-ракетного полку та Об’єднанного центру метрологічного забезпечення Збройних cил України під час яких привітав військових із професійним святом, наголосив, що їх героїзм та сумлінне виконання службових обов’язків є  прикладом  для підростаючого покоління, висловив слова вдячності та побажав присутнім здоров’я і миру. Відзначив самовіддану службу, мужність та патріотизм військовослужбовців, які вони проявляють під час захисту територіальної цілісності України.

Міський голова  з нагоди свята вручив ряду військовослужбовців  грамоти виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В заходах взяли участь представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 07 грудня 2015 року