Захід з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в м.Біла Церква відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Міський голова Г.Дикий зазначив, що подвиг, який здійснили ліквідатори під час ліквідації наслідків аварії в 1986 році є вагомим для людства і про цей подвиг слід пам’ятати завжди, акцентував увагу на вшануванні всіх тих, які ризикуючи власним життям та здоров’ям, захистили нас від екологічного лиха.

Міський голова висловив слова вдячності всім причетним до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та тим, хто займається підтримкою та питаннями соціального захисту тих категорій білоцерківців, які постраждали внаслідок цієї аварії.

Міський голова Г.Дикий вручив ряду ліквідаторів грамоти міської ради та її виконавчого комітету з наданням матеріальної винагороди.

В заході взяли участь представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 15 грудня 2015 року