Загальноміський мітинг з нагоди 21-ї річниці Дня незалежності України

24 серпня в м.Біла Церква з нагоди 21-ї річниці Дня незалежності України, з ініціативи міської влади, відбувся загальноміський мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку.

Міський голова В.Савчук привітав усіх присутніх з Днем незалежності України зазначивши, що це найбільше свято нашої держави. Відмітив важливість відзначення даної події для становлення та розвитку незалежної і суверенної України. Акцентував увагу, що розвиток Білої Церкви відбувається завдяки трудолюбивим, талановитим білоцерківцям, які шанують й примножують історичні традиції, підвищують економічний потенціал міста. Міський голова побажав добробуту кожній білоцерківській сім’ї, здоров’я, наснаги.

Згідно Указу Президента України  від 21.01.2012року № 27/2012 відзнакою Президента України - ювілейною медаллю «20 років незалежності України» нагороджено голову Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка В.Іванціва.

Цього дня традиційно біля пам’ятника Т.Г.Шевченку було вручено паспорти громадян України ряду білоцерківців-старшокласників.

У заході взяли участь депутати Київської обласної ради, члени виконавчого комітету Білоцерківської міської ради – І.Шилов та А.Даниленко, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, керівники підприємств, установ, організацій, закладів освіти та медицини, Благочинний Білоцерківського району, протоієрей, настоятель церкви Покрова Божої Матері о.Миколай, представники громадськості й місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 27 серпня 2012 року