Загальноміська акція «Чистий берег»

09 квітня в м.Біла Церква відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.03.2014р. № 75 «Про проведення природоохоронних заходів до Дня довкілля» відбулася загальноміська акція «Чистий берег» по ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очистці і благоустрою джерел на території водоохоронних зон та прибережних смуг р. Рось.

В ході акції було  прибрано від засмічення та сміттєзвалищ 30 га водоохоронних зон та прибережних смуг р. Рось, упорядковані та благоустроєні сім джерел, чотири струмка та дві водойми.

В рамках загальноміської акції «Чистий берег»  був проведений конкурс на краще упорядкування водоохоронної зони р.Рось. В конкурсі взяли участь студенти 10 вищих навчальних закладів міста І-ІV рівнів,  представники ряду міських молодіжних громадських організацій, акредитації та ін.

В заходах з благоустрою прибережної смуг р.Рось також  взяли участь представники ряду  підприємств та організацій різних форм власності, громадських організацій та ін.

Всього в акції взяло участь біля  800 білоцерківців.

Опубліковано: 11 квітня 2014 року