Ювілейний концерт вокального ансамблю «Оберіг»

03 січня в місті відбувся ювілейний концерт вокального колективу Білоцерківської музичної школи № 3 «Оберіг» (керівник - Ірина Афанащенко).

Колективу виповнилось 10 років від дня заснування.  За роки існування вокальний ансамбль приймав участь в міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях та конкурсах, де отримував призові місця та перемоги. Так, 26 листопада 2016 року учасники «Оберегу» привезли призове місце з Міжнародного конкурсу вокальних та хорових колективів ім. Дмитра Бортнянського. Учасниками колективу є педагоги різних відділів музичної школи №3.

Зі святом колектив привітали заступник міського голови Ольга Настіна, депутат міської ради Сергій Мартинюк та начальник відділу культури і туризму міської ради Юлія Ковальська.

Під час заходу присутні мали можливість прослухати українські пісні, які виконувались акапельно учасниками колективу «Оберіг».

В заході взяли участь представники громадськість та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 03 січня 2017 року