Європейський тиждень тестувань в місті Біла Церква

Місто Біла Церква взяло активну участь у Весняному Європейському тижні тестування, який проводився з 17 по 24 травня 2019 року.

У ході Весняного Європейського тижня тестувань у місті, зокрема в лікувальних установах, активно проводилось розповсюдження друкованої інформації щодо інфекцій, які передаються статевим шляхом та через вживання наркотичних засобів за допомогою ін’єкцій. Бажаючі отримали захисні засоби індивідуального використання для попередження захворювань, які передаються статевим шляхом. Всім охочим пропонували пройти тестування на ВІЛ-інфекцію методом швидких тестів та серологічним методом ІФА.

На сайті Білоцерківської міської ради та в соціальній мережі «Facebook» була розміщена інформація стосовно проведення акції,  присвяченої Європейському тижню тестування, та запрошення всіх бажаючих  до проходження безкоштовного анонімного тестування.

Організаторами заходу виступили КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня №3», Центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом спільно з управлінням охорони здоров’я  Білоцерківської міської ради, за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «100% ЖИТТЯ. Київський регіон», а також за технічної підтримки благодійного фонду «Фундація АнтиСНІД-Україна».

22 травня ц.р. на площі біля Білоцерківської міської ради була розміщена амбулаторія по тестуванню на ВІЛ-інфекцію методом швидких тестів. Під час заходу всі бажаючі пройшли анонімне безкоштовне тестування (очікування результату всього 15 хвилин), отримали консультації щодо профілактики, діагностики та лікуванню ВІЛ-інфекції, одержали інформаційні матеріали та засоби особистого захисту.

Усього за час акції було проведено 168 тестувань, охоплено 168 осіб. Усіх, у кого будуть виявлені позитивні результати, будуть скеровані для дообстеження та подальшого лікування.

Результати заходів, проведених в м. Біла Церква 22 травня 2019 року, будуть використані як платформа, що допоможе підвищити рівень знань та мотивацію для розширення практики регулярного тестування.

Інформація від управління охорони здоров’я БМР

Опубліковано: 03 червня 2019 року