Якщо шкільні канікули - то в дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання!

З 22 до 30 жовтня 2016 року понад 19 тисяч юних мешканців міста на шкільних канікулах. Де змістовно провести дозвілля? Відповідь на це питання уже давно знайшли вихованці дитячо-юнацьких клубів Білої Церкви, які об’єднує Центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» відділу у справах сімֹ’ї та молоді.
 В канікулярний час робота по забезпеченню корисної зайнятості дітей в клубах за місцем проживання посилюється, розробляється окремий план щоденних заходів, з яким напередодні канікул мають можливість ознайомитись всі охочі в своєму навчальному закладі. Найрізноманітніші заходи пропонуються дітям різних вікових категорій в цей період для проведення цікавого дозвілля в клубах.
Так, 22 жовтня 2016 року на базі одного з семи дитячо-юнацьких клубів («Вікторія» вул. Леваневського, 65), відбувся міжклубний шашковий турнір, на який зֹ’їхалися команди клубів за місцем проживання з різних мікрорайонів міста. Змагання відбулися в традиційно теплій дружній атмосфері, принесли багато позитивних емоцій спортсменам-інтелектуалам та любителям  древньої мудрої гри. У командному заліку першість отримав дитячий клуб «Юність», друге місце – «Олександрія», третє – «Надія».
Почесними грамотами були нагороджені також переможці турніру в особистій першості.
 В цей же день ансамбль дитячої вокальної «Зразкової студії «Контакт+» дитячо-юнацького клубу «Юність» ( вул. Водопійна ,19) вирушив до м. Київ на Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Крок до успіху», де виборов почесне друге місце серед учасників – країн Вірменії, Польші та України. Дипломи та медалі переможцям вручила Народна артистка України, голова журі - Валентина Степова.
 В кожному з клубів за місцем проживання на дітлахів щодня чекають інтелектуальні, спортивні, конкурсні, розважальні програми, вікторини, години спілкування та майстер-класи. Вже відбулись де-які із цих заходів, але канікули тривають і якщо ви ще не приєдналися до клубного життя за місцем Вашого проживання – то завітайте:
• Екскурсія до дендропарку «Олександрія», збір природнього матеріалу
27.10.2016 р. о 16.00    д/ю клуб «Олександрія» (Сквирське шосе, 254)
• Інтелектуальна програма «Брейн-ринг» з теми «У світі рослин»
27.10.2016 р. о 16.00    д/ю клуб «Супутник» (вул. Героїв крут, 45)
• Інтелектуальна гра «Навколишній світ»
27.10.2016 р. о 16.30    д/ю клуб «Надія» (б-р Олександрійський, 86)
• Майстер-клас творчого об’єднання «Берегиня» з теми «Лялька Травничка»
27.10.2016 р. о 17.00    д/ю клуб «Юність» ( вул. Водопійна, 19)
• Ігрова програма «Показуха»
27.10.2016 р. о 17.00    д/ю клуб «Вікторія» ( вул. Леваневського, 65)
• Засідання творчого об’єднання для підлітків «Пізнай себе» з теми «Мій
темперамент»
28.10.2016 р. о 16.30    д/ю клуб «Надія» (б-р Олександрійський, 86)
• Інтелектуальна гра «Найрозумніший»
28.10.2016 р. о 16.00    д/ю клуб «Олександрія» (Сквирське шосе, 254)
• Засідання клубу «Майже дорослих» з теми «Що в імені твоїм або ім’я та
характер»
28.10.2016 р. о 16.00    д/ю клуб «Вікторія» ( вул. Леваневського, 65)
• Виховна година «10 секретів здоров’я»
28.10.2016 р. о 16.00    д/ю клуб «Супутник» (вул. Героїв крут, 45)
• Особиста першість з настільного тенісу серед хлопців
28.10.2016 р. о 17.30    д/ю клуб «Юність» ( вул. Водопійна, 19).
А 29 жовтня 2016 року о 13.00 в приміщенні дитячо-юнацького клубу «Надія» (б-р Олександрійський, 86) відбудеться організаційне засідання органів самоврядування клубів – президентів та представників різних напрямів роботи всіх клубів за місцем проживання.
Отже, шановні школярі та батьки – дитячо-юнацькі клуби за місцем проживання Білої Церкви радо чекають зустрічі з Вами.

Начальник відділу
 у справах сім'ї та молоді     О.Д. Литвинчук