Всеукраїнський день бібліотек.

30 вересня в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Міський голова В.Савчук зазначив, що міська влада постійно підтримує розвиток бібліотечної системи, з міського бюджету виділяються кошти для передплати періодичних видань, поповнення книжкового фонду та ін. Підкреслив важливе значення функціонування  бібліотек, адже вони в повному обсязі надають інформаційне забезпечення жителів міста.

Міський голова наголосив, що в бібліотечних закладах Білої Церкви працюють досвідчені, високопрофесійні працівники та вручив ряду представників сфери подяки виконавчого комітету міської ради з наданням матеріальної винагороди.

Присутніх на заході із професійним святом також привітали депутати міської ради С.Істомін, А.Король, голова Благодійного фонду «Майбутнє країни» М.Котушенко та ін.

В заході взяли участь представники творчої інтелігенції, громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 01 жовтня 2015 року