Вручення стипендій міського голови

16 жовтня в м.Біла Церква за дорученням міського голови В.Савчука його заступник М.Антонюк провів зустріч зі студентами вищих навчальних закладів міста, яким відповідно до розпорядження міського голови від 24 вересня 2014 року №137 Р «Про призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації міста Біла Церква на 2014-2015 навчальний рік» призначена стипендія міського голови.

Заступник міського голови зазначив, що в Білій Церкві доброю традицією є відзначення стипендіями міського голови кращих студентів вищих навчальних закладів, акцентував увагу на необхідності залучення молоді до активної участі у суспільному житті міста та вручив 21-ому студенту вищих навчальних закладів міста свідоцтва про призначення стипендії міського голови.

Дана стипендія заснована в 1997 році, з часу її заснування 326студентів стали стипендіатами міського голови.

В заході взяли участь начальник відділу у справах сімї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 16 жовтня 2014 року