Вручення міської літературно-мистецької премії ім. І.Нечуя-Левицького

12 березня в м.Біла Церква відбулося вручення міської літературно-мистецької премії ім. І.Нечуя-Левицького за 2014р.

Від імені міського голови  В.Савчука його заступник М.Антонюк вручив дипломи та грошові премії в розмірі по три тисячі гривень лауреатам  міської літературно-мистецької премії ім. І. Нечуя-Левицького за 2014р. – О.Виговському – за книгу «Душа під № «Дубль-А-1п» та Л.Красніцькій-Луцик - за творчий доробок, виставкову діяльність і естетичне виховання підростаючого покоління Білої Церкви.

Заступник міського голови привітав лауреатів із присвоєнням даного звання, відмітив вагомий їх внесок у культурний  розвиток Білої Церкви та побажав подальших творчих досягнень.

На заході були присутні начальник відділу культури та туризму міської ради П.Красножон, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 13 березня 2015 року