Виїзне засідання тимчасової комісії Київської облдержадміністрації

30 січня в м.Біла Церква відбулось виїзне засідання тимчасової комісії Київської облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Вів засідання заступник голови комісії - директор департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Л.Мартинюк.

В ході засідання Л.Мартинюк наголосив, що даною комісією проводиться детальна робота щодо аналізу діяльності підприємств, установ та організацій усіх форм власності Київської області, де виникають проблемні питання із виплати заробітної плати, сплати податків та страхових внесків до Пенсійного фонду України. Разом із керівниками таких установ розглядаються шляхи вирішення існуючих проблем, розробляються певні механізми  погашення таких заборгованостей та в подальшому проводиться аналіз їх виконання.

На засідання були запрошені ряд керівників підприємств із м.Біла Церква, Білоцерківського, Сквирського районів. Зокрема, керівник комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління», представники ТОВ «Інтер- ГТВ»,  державного підприємства «Білоцерківська виправна колонія №35» та інші керівники підприємств-боржників Білоцерківського та Сквирського районів поінформували про причини виникнення заборгованостей та про заходи, які вживаються на підприємствах щодо їх погашення. Членами тимчасової комісії Київської облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та представниками присутніх підприємств були обговорені можливі механізми погашення заборгованостей, визначені графіки, згідно яких вони мають відбуватись.

В заході взяли участь заступник директора департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації С.Мацько, начальник управління надходження доходів Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області О.Антошко, заступник міського голови Г.Джегур, заступник прокурора м.Біла Церква О.Агудалічев, представники комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань забезпечення сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та ін.

Опубліковано: 30 січня 2015 року