Визначено кращих студентів, яким буде призначено стипендію міського голови

З метою підтримки студентів вищих навчальних закладів міста Білої Церкви, які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста, розпорядженням міського голови від 08.08.1997р. №362 «Про стипендію голови Білоцерківської міської ради народних депутатів студентам міста» з 1997-1998 навчального року започаткована стипендія міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів міста.

15 вересня  відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква на 2016-2017 навчальний рік, яке провів керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Максим Свірський.Комісією були розглянуті подання вчених (педагогічних) рад та клопотання органів студентського самоврядування 9 - ти вищих навчальних закладів міста на  претендентів з числа кращих студентів міста, які навчаються за денною формою навчання.

Після обговорення кандидатур, комісією було прийняте рішення рекомендувати призначити стипендію міського голови ( в розмірі 500 грн.) 21 студенту, які мають значні успіхи в навчанні та активно займаються громадською роботою в навчальному закладі та місті.

Опубліковано: 19 вересня 2016 року