Виїзна нарада начальників районних і міських управлінь праці та соціального захисту населення, директорів територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та директорів будинків інтернатів Київської област

13 вересня в м.Біла Церква на базі Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості(директор – В.Бобрик) відбулася виїзна нарада начальників районних і міських управлінь праці та соціального захисту населення, директорів територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та директорів будинків інтернатів Київської області.

В ході наради начальник головного управління праці та соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Л.Мартинюк зупинився на актуальних питаннях якості життя населення області та на спільних подальших кроках його покращення, проаналізував роботу органів праці та соціального захисту населення пов’язану із забезпеченням належного медичного, соціального та побутового обслуговування громадян, які перебувають в інтернатних установах.

Зокрема, присутнім на нараді було наголошено на необхідності належної підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, на функціонуванні пунктів обігріву для безпритульних, особистій відповідальності директорів територіальних центрів за умови перебування та харчування підопічних, які перебувають у даних закладах та ін.

Начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації акцентував увагу на активізації проведення роботи щодо впровадження соціальних карток знижок на товари і послуги для соціально вразливих верств населення. Наголосив на проведенні заходів до Дня партизанської слави в містах та районах Київської області, організації зустрічей з ветеранами підпільно-партизанського руху, представниками ветеранських громадських організацій та ін.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 13 вересня 2012 року