Вітання жительок міста із присвоєнням Почесного звання «Мати-героїня»

30 грудня в м.Біла Церква за дорученням міського голови В.Савчука його заступник М.Антонюк привітав  6-ох жительок міста із присвоєнням їм Почесного звання «Мати-героїня» та вручив нагрудні знаки, посвідчення і квіти. Дане звання  їм було присвоєно згідно Указів Президента України В.Ф.Януковича від 30.11.2013р № 656/2013 та № 657/2013.

Заступник міського голови висловив слова вдячності матерям за виховання дітей – достойних громадян міста та наголосив, що такі жінки є прикладом для молодого покоління, відмітив, що міською владою приділяється велика увага підтримці багатодітних сімей та ін.

Слід зазначити, що  на даний час в місті проживає 606 багатодітних сімей. Почесним званням «Мати-героїня» удостоєні 100 жінок.

В заході взяли участь заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради В.Степашкіна, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 30 грудня 2013 року