Відзначення 71-ї річниці закінчення Другої світової війни

02 вересня відбувся мітинг та покладання квітів до Вічного вогню  з нагоди 71-ї річниці закінчення Другої світової війни.

Друга світова війна — наймасштабніша світова війна в історії людства. Почалася 1 вересня 1939 року  і тривала 2 194 дні  до 2 вересня 1945 року, коли на борту лінкора «Міссурі» підписано капітуляцію Японської імперії перед союзними державами. Вона забрала життя більше 55 млн осіб. Було зруйновано більше 10 000 міст та сіл.

Втрати цивільного населення України були значно більшими, ніж її втрати на фронтах. Окупанти спалили разом із мешканцями 250 сіл. У 230 концтаборах і гетто, а також в інших місцях масового знищення від рук окупантів загинуло 5,5 млн. людей.

Близько 2,5 млн. полягло на фронтах. У війні загинув кожен п'ятий українець.

В ході мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

В заході взяли участь члени виконавчого комітету та депутати міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, представники громадськості та журналісти міських ЗМІ.

Опубліковано: 02 вересня 2016 року