Відтепер сесії міської ради з системою «ВІЧЕ»

З 01 грудня на пленарних засіданнях сесії депутати будуть голосувати за допомогою електронної системи голосування «ВІЧЕ», яка встановлена у великій залі міської ради.

В першу чергу така система голосування забезпечить виконання  законодавства України щодо прийняття рішень ради  відкритим поіменним голосуванням, адже, з моменту вступу в дію вимог цього закону в Білоцерківській міській раді голосування проходило  шляхом оголошення волевиявлення кожного депутата. Ці результати  поіменного голосування можна переглянути на офіційному сайті в рубриці міська рада.

Встановлена електронна система голосування "ВІЧЕ" забезпечує виконання таких функцій:

• оперативну реєстрацію й ідентифікацію депутатів;
  • проведення поіменного голосування;
  • проведення відкритого голосування та ін.

Крім того, система сприятиме:

·          скороченню та запобіганню процедурних витрат часу при підготовці і проведенні сесій, а також при оформленні їх підсумків (протоколи, рішення і т.п.);

·         автоматизації контролю за дотриманням регламентних норм і підвищення ефективності організації ходу зборів.

30 листопада після спільного засідання постійних комісій депутати протестували електронну систему голосування.

Опубліковано: 30 листопада 2016 року