Відкритий фестиваль м. Біла Церква з ловлі риби поплавцевою вудкою – «Ні хвоста, ні луски - 2019»

26 травня 2019 року у Білій Церкві на обвідному каналі  острова Дитинства відбувся відкритий фестиваль м. Біла Церква з ловлі риби поплавцевою вудкою – «Ні хвоста, ні луски - 2019».

Організатори фестивалю – управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх», Білоцерківська районна громадська організація «Мисливці та рибалки», ТМ Flagman, громадська організація Рибальський клуб «Flagman».

Для участі у фестивалі зібрались 15 команд любителів риболовлі з Білої Церкви, Білоцерківського району та міста Київ:

1. River Style
2. Два Сергія
3. Трофей
4. Брати Судачки
5. Fisher Team
6. Кравчуки
7. Білий Черв'ячок
8. 2 по 150
9. Маестро
10. Фортеця
11. Марлін
12. Чиж и Ко
13. Немо
14. Fishing Kings
15. Карась

Учасники змагались з лову риби поплавцевою вудкою з берега. Рибалки розклали вудки о 7:30 ранку і до фінішу змагань (13.00) вудили рибу. По закінченню лову за результатами зважування спійманої риби  колегія суддів визначила переможців змагань:

1 місце

Команда з м. Білої Церкви «Два Сергія»

2 місце

Команда Білоцерківського району «River Style»

3 місце

Змішана команда Біла Церква / Київ «Маестро»

Переможці та призери фестивалю отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки, які люб'язно надала торгова марка Flagman. У якості цінних призів представники ТМ Flagman запропонували необхідні для риболовлі снасті та грошові сертифікати на придбання рибальських знарядь.

По закінченню фестивалю всі рибалки зібрались, щоб похизуватись уловом  та поласувати смачною рибною юшкою.

Опубліковано: 27 травня 2019 року