Відкритий чемпіонат міста з волейболу

13-15 січня в спортивному залі КЗ БМР ДЮСШ «Юність» відбувся відкритий чемпіонат м.Біла Церква з волейболу серед дівчат 2004 року народження.

На урочистому відкритті учасників та гостей турніру привітали начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Валентина Коросько та депутат Білоцерківської міської ради Олена Шевченко.

У змаганнях взяли участь 7 команд з Києва, Канева, Коростеня, Калинівки (Вінницької області) та Білої Церкви. Місцеві команди були представлені вихованками ДЮСШ «Юність» та ДЮСШ-2.

За результатами змагань, трійка кращих команд визначилась у такому складі:

1 місце: м. Біла Церква (ДЮСШ «Юність»-1);

2 місце: м. Калинівка;

3 місце: м. Коростень.

Кращим гравцем турніру визнана Крістіна Батура (ДЮСШ «Юність). Команди та гравці були нагороджені кубками, медалями та дипломами від відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради, а переможці ще отримали в подарунок волейбольну сітку від депутата міської ради Олени Шевченко.

Відкритий чемпіонат міста з волейболу

Опубліковано: 16 січня 2017 року