Відкриття вуличного баскетбольного майданчика у Білій Церкві

29 серпня у Білій Церкві на території БСШ №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов відбулося відкриття вуличного баскетбольного майданчика. Це стало можливим завдяки фінансуванню з місцевого бюджету та підтримки міського голови Геннадія Дикого, управління освіти та науки міської ради, відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради, та за ініціативи депутата Білоцерківської міської ради (партія «Об’єднання «Самопоміч») й президента Київської обласної федерації баскетболу Дмитра Поліщука.

З нагоди відкриття відбулося перше змагання на майданчику, в якому взяло участь 7 команд. Результати змагань такі: перше місце команда «Живчики», друге – «Street Foxes», третє – «Хулігани».

Всі призери були нагородженні медалями та призами Київської обласної федерації баскетболу та благодійного фонду «Рух Молоді».

У ході заходу взяли участь заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Сергій Серьогін, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Відкриття вуличного баскетбольного майданчика у Білій Церкві

Опубліковано: 30 серпня 2017 року