Відкриття традиційного Міжнародного музичного фестивалю «Золота осінь»

22 вересня  у Білоцерківському міському будинку органної та камерної музики відбулося урочисте відкриття традиційного 25-го Міжнародного музичного фестивалю «Золота осінь».

Фестиваль відкрила заступник міського голови Ольга Настіна та директор будинку органної та камерної музики Володимир Клюєв. Вони побажали успіху, творчих злетів – виконавцям, гарного настрою – глядачам, та процвітання – самому фестивалю.

Неперевершене звучання музичних інструментів, виконання творів найвідоміших світових композиторів найкращими професійними музикантами України захопить кожного, хто завітає у ці дні у будинок органної та камерної музики.

У ході заходу відбувся прем’єрний концерт лауреата премії ім.. В. М. Лисенка, Національного ансамблю солістів "Київська Камерата", художній керівник та головний диригент якого - лауреат Національної премії ім.. Т.Г. Шевченка, народний артист України Валерій Матюхін. Солістами вечора були: заслужена артистка України Валентина Матюшенко (сопрано), лауреат міжнародних конкурсів Ольга Табуліна (меццо-сопрано), заслужена артистка України Тетяна Орлова (орган), лауреати міжнародних конкурсів - Андрій Тучапець (альт), Ірина Онєщак (альт), Леся Завада (скрипка) та Володимир Ворончук (фортепіано).

Протягом фестивалю можна буде побачити виступи таких артистів: народний муніципальний аматорський хор "Від серця до серця", Київський  квартет саксофоністів Національної філармонії України, ансамбль «Avanti+» та ін. Із детальнішою інформацією щодо концертної програми можна ознайомитись тут.

Фестиваль буде проводитись до 01 жовтня. Гостинно запрошуємо всіх, хто полюбляє класичну музику на концерти.

Відкриття традиційного Міжнародного музичного фестивалю «Золота осінь»

Опубліковано: 25 вересня 2017 року