Відкриття пришкільних літніх таборів

03 червня в м.Біла Церква відбулося відкриття пришкільних літніх таборів на базах загальноосвітніх закладів міста.

Зокрема, за дорученням міського голови В.Савчука його заступник М.Антонюк взяв участь у відкритті пришкільного табору на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№4 (директор - О.Дроздовський) та літньої школи для обдарованих дітей на базі Білоцерківського економіко-правового ліцею (директор –М.Яременко).

Під час відкриття заступник міського голови наголосив на вагомій ролі  таких таборів щодо попередження, запобігання негативних явищ в молодіжному середовищі, відмітив важливість позашкільних, позакласних напрямків роботи по інтелектуальному, культурному і спортивному розвитку та відпочинку дітей, побажав гарного відпочинку та змістовного дозвілля учням.

В заходах взяли участь начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, представники громадськості та журналісти ЗМІ міста та ін.

Опубліковано: 03 червня 2013 року