Відкриття Новорічної ялинки

23 грудня в м. Біла Церква відбулося урочисте відкриття міської Новорічної ялинки.

В заході взяв участь міський голова В.Савчук, який привітав присутніх дітей та дорослих з Новорічними та Різдвяними святами, побажав щастя та здійснення мрій у Новому 2012 році.

Міський голова В.Савчук вручив подарунки переможцям традиційного дитячого конкурсу на кращу ялинкову прикрасу для міської Новорічної ялинки.

У рамках заходу для дітей та гостей свята проведено розважальну програму, а також відбувся конкурс Дідів Морозів та Снігуроньок серед учнів навчальних закладів міста.

В заході взяли участь секретар міської ради О.Олійник, заступник міського голови М.Антонюк, депутати міської ради, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 26 грудня 2011 року