Відкриття нового баскетбольного майданчика

24 серпня в м.Біла Церква відбулося відкриття нового баскетбольного майданчика на базі міської гімназії №1(директор - Б.Смуток).

Міський голова В.Савчук відмітив важливість розвитку спортивної інфраструктури міста для розвитку спорту та фізичної культури,виховання в підростаючого покоління прагнення до здорового способу життя. Зазначив, що дана площадка була збудована з ініціативи  благодійному фонду «Рух молоді» та вручив голові цього фонду,народному депутату України, члену виконавчого комітету міської ради В.Полочанінову нагрудний знак «Відзнака міського голови».

На відкритті були присутні народний депутат України, голова комітету з питань науки та освіти Л.Гриневич, депутати міської ради, заступник міського голови М.Антонюк, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 26 серпня 2014 року