Відкриття «Льодового стадіону»

07 грудня в м.Біла Церква  відбулося урочисте відкриття комунального закладу Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон». Даний стадіон був збудований на виконання ініціатив Президента України  В.Ф.Януковича та відповідно до Державної  цільової  соціальної  програми «Хокей України», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 03 жовтня 2010 р. №1194, координатором будівництва було Міністерство інфраструктури України.

В урочистому відкритті «Льодового стадіону» взяв участь в.о.Віце-прем'єр-міністра України - Міністра інфраструктури України, президент хокейного клубу  "Донбас" Б.Колесніков, який наголосив на важливості функціонування таких закладів, адже вони сприяють розвитку зимових видів спорту, подякував керівництву міста та усім, хто брав участь у будівництві нового «Льодового стадіону», побажав перемог всім спортсменам, які на ньому виступатимуть та хокейному клубу «Білий Барс», який базуватиметься в  місті.

В.о.Віце-прем'єр-міністра України - Міністра інфраструктури України, президент хокейного клубу  "Донбас" Б.Колесніков вручив символічний ключ від «Льодового стадіону» юним спортсменам Білої Церкви.

В ході урочистостей присутні мали змогу проглянути льодове шоу І.Авербуха «Професіонали».

В рамках свята в.о.Віце-прем'єр-міністра України - Міністра інфраструктури України провів прес-конференцію, на якій поінформував представників ЗМІ про реалізацію Державної  цільової  соціальної  програми «Хокей України», подальші плани щодо відкриття подібних льодових арен, на будівництво яких залучаються як державні кошти, так і приватні, зупинився на  підтримці державою розвитку зимових видів спорту. Подякував голові Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюку та міському голові  В.Савчуку  за допомогу і підтримку реалізації даного проекту та висловив сподівання, що виступ зірок світового рівня під час відкриття «Льодового стадіону» стане прикладом для дітей Білої Церкви.

В заході взяли участь перший заступник Міністра інфраструктури України К.Єфименко, голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк, голова Київської обласної ради О.Качний, міський голова Білої Церкви В.Савчук, депутати Київської обласної та Білоцерківської міської рад, представники громадськості та ЗМІ.

Опубліковано: 10 грудня 2012 року