Відкриття дошкільного навчального закладу комбінованого типу №36 «Ромашка»

02 вересня відбулося відкриття дошкільного навчального закладу комбінованого типу №36 «Ромашка» (завідуюча – М.Шульга).

Виступаючи на відкритті,міський голова В.Савчук привітав батьків та їх дітей з відкриттям навчального закладу, наголосив, що відповідно до визначених завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо національної стратегії розвитку освітньої галузі, її модернізації та належної підготовки до нового навчального року міською владою проводиться відповідна робота. Зазначив ,що відкриття даного навчального закладу сприятиме забезпеченню дітей мікрорайону «Томилівська» якісною дошкільною освітою, відмітив високий рівень матеріально-технічної підготовки закладу, зупинився на необхідності впровадження новітніх технологій в навчально-виховний процес.

З нагоди відкриття дошкільного навчального закладу Архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин провів молебен в храмі св.Миколи Чудотворця.

У заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк,  начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Петрик,батьківська громадськість, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 02 вересня 2013 року