Відкриття 21-ї виставки-конкурсу робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих»

20 березня в м.Біла Церква відбулося відкриття 21-ї виставки-конкурсу робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих».

175 молодих майстрів з числа учнів, студентів, вихованців міських гуртків і позашкільних закладів та окремих аматорів міста представили  на виставку-конкурс 229 робіт. Переможцям у різних вікових категоріях, окремим учасникам виставки-конкурсу та їх педагогам були вручені дипломи, подяки, цінні подарунки.

У відкритті виставки взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради О.Литвинчук, начальник відділу культури і туризму міської ради П.Красножон  та ін.

На заході були присутні представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 21 березня 2014 року