Відбувся Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті тренерів В.І. Курілова та С.І. Косякова

03 листопада у Білій Церкві відбувся традиційний ХІІІ юнацький турнір з боксу, присвячений пам’яті тренерів Вадима Курілова і Сергія Косякова. Змагання відбувалися протягом трьох днів і завершились 05 листопада.

Генеральними спонсорами даного турніру виступили народні депутати України Вадим Івченко та Олександр Марченко, а також депутати міської ради - Ігор Гейло та Володимир Вовкотруб. Партнери турніру - учні та друзі тренерів Курілова і Косякова: Тарас Денисенко, Олександр Сербін, Артур Сафаров, Анатолій Шульга.

У змаганнях взяли участь 130 спортсменів з міст: Біла Церква (та Білоцерківський район), Умань, Васильків, Богуслав, Горішні Плавні, Сквира, Київ, Жашків, Ставище, Бровари, Фастів, Тальне.

Серед юних учасників, які представляли Білу Церкву призові місця здобули:

• вагова категорія 52 кг (2002-2003р.н.) - Ілля Сосюк (СК «Каменяр);
  • вагова категорія 57 кг (2001р.н.) - Микита Терещенко  (ДЮСШ «Олімп»);
  • вагова категорія 63 кг (2001р.н.) – В’ячеслав Галкін (ДЮСШ «Олімп»);
  • вагова категорія 63 кг (2002-2003р.н.) - Святослав Торба (СК «Каменяр);
  • вагова категорія 66 кг (2002-2003р.н.) – Станіслав Моцний (ДЮСШ «Олімп»);
  • вагова категорія 70 кг (2002-2003р.н.) - Максим Забожний  (СК «Каменяр);
  • вагова категорія 85 кг (2002-2003р.н.) - Владислав Абзюх (ДЮСШ «Олімп»).

Серед дорослих спортсменів перемогли:

• вагова категорія 60 кг - Євген Папук (ДЮСШ «Олімп»);
  • вагова категорія 75 кг - Дмитро Дубенко (ДЮСШ «Олімп»);
  • вагова категорія 91 кг - Олексій Матвійчук (ДЮСШ «Олімп»).

У заході взяли участь: заступник міського голови Ольга Настіна, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько, чемпіон світу серед професіоналів Сергій Дзинзерук, майстер спорту України міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор Володимир Матвійчук, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Відділ з питань фізичної культури та спорту

Опубліковано: 06 листопада 2017 року