Відбувся VII міський конкурс із образотворчого мистецтва ім. І.М. Сошенка

27-28 березня 2018 року в Білоцерківському колегіумі  відбувся VІІ міський учнівський конкурс із образотворчого мистецтва, метою якого є виявлення та підтримка художньо обдарованих дітей та юнацтва, збереження і розвиток кращих традицій українського мистецтва.

Організаторами конкурсу виступили Київська обласна організація Національної спілки художників України, управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, Білоцерківський колегіум та Академічна художня школа м. Білої Церкви.

Цьогорічний мистецький конкурс має тему: «Художнику немає скутих норм» (новітні мистецькі форми).

Всього в конкурсі взяло участь 133 учні різних вікових категорій, які представляли 20 навчальних закладів міста Білої Церкви, міста Києва  та села Потіївки Білоцерківського району.

У цьому році учні виконували конкурсні роботи у номінаціях: «Рисунок», «Живопис», «Творча композиція», «Декоративно – прикладне мистецтво».

Роботи учасників оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли: голова Київської обласної організації Національної спілки художників України Олександр Дмитренко, член Національної спілки художників України, керівник Народної студії образотворчого мистецтва Ольга Мілейко, вчитель образотворчого мистецтва Білоцерківської загальноосвітньої школи № 20 Валентина Шевченко, вчитель художньої культури Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області Марина Сич, художник, мистецтвознавець, член Національної спілки художників України, аспірант Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Нікіта Дмитренко.

28 березня відбулася церемонія нагородження найкращих конкурсантів.

Із привітаннями до учасників конкурсу звернулися: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, депутат Білоцерківської міської ради Андрій Король, начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Лариса Щербань, голова Київської обласної організації Національної спілки художників України Олександр Дмитренко та ін.

Переможцями у номінації «Живопис» стали: Маріанна Синчук ( БЗШ №22, 5 клас); Луіза Зіяєва (БСПМШ №16, 8 клас); Поліна Кондратенко (БСШ №22, 8 клас); Аліна Кравченко (БНВО “Ліцей-МАН”, 9 клас); Олександра Куновська (БЗШ № 6, 10 клас).

У номінації «Рисунок» перемогла Анна Рябоконь (БНВО “Ліцей-МАН”, 8 клас).

Отримали перемогу у номінації «Творча композиція»: Руслан Лещенко  ( БCШ № 9, 8 клас); Анна Ткаченко ( БЗШ № 21, 10 клас); Анна Марчук (ЦТДЮК, 11 клас); Катерина Сидоренко (ЦТДЮК, 11 клас).

Переможцями у номінації  «Декоративно – прикладне мистецтво» стали: Каріна Гринчук (НВК “Міцва-613”, 3 клас); Софія Пасічник (колегіум , 9 клас).

Усі переможці та лауреати конкурсу були нагороджені дипломами та  цінними подарунками.

У заході взяли участь: друзі, рідні та викладачі учасників конкурсу, журналісти місцевих ЗМІ.

Відбувся VII міський конкурс із образотворчого мистецтва ім. І.М. Сошенка

Опубліковано: 28 березня 2018 року