Відбувся спортивний захід для людей із особливими потребами

10 жовтня у Білій Церкві відбувся чемпіонат м.Біла Церква з легкої атлетики для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Організатором заходу виступило управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради.

У змаганнях взяли участь близько 100 осіб із таких закладів міста: КЗ КОР «Білоцерківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр», КЗ КОР «Білоцерківський дитячий будинок-інтернат», Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа №19, Білоцерківське УВП УТОС, КЗ КОР «Білоцерківський психоневрологічний інтернат».

Серед видів спортивної програми були: метання м’яча, стрибки в довжину та біг (30 м, 60 м і 100 м).

Під час заходу 76 переможців було нагороджено грамотами та медалями.

За результатами цього чемпіонату буде відібрано найкращих для участі у обласних змаганнях.

У заході взяли участь: начальник Київського обласного центру «Інваспорт» Марія Вінниченко, начальник управління молоді та спорту міської ради Інна Паливода та представники закладів для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Відбувся спортивний захід для людей із особливими потребами

Опубліковано: 10 жовтня 2019 року