Відбувся груповий етап чемпіонату Київської області з футзалу серед команд аматорів

15 лютого у Білій Церкві відбувся груповий етап чемпіонату Київської області з футзалу серед команд аматорів.

У змаганнях взяли участь такі команди: збірна Білої Церкви, «Право та захист» смт. Калинівка, «Гончарі» м. Богуслав, «Софія» с. Софіївська Борщагівка.

Збірна Білої Церкви  здобула дві перемоги та зіграла одну нічию вийшовши у фінальний етап чемпіонату області.

Змагання проводилися  за підтримки меценатів Володимира Либи, Юрія Іоніна, Геннадія Мільцарика, Олександра Руденка, депутата Київської обласної ради Олександра Поляруша та депутата Білоцерківської міської ради Ігоря Гейла.

Опубліковано: 17 лютого 2020 року