Відбулося засідання виконкому

25 вересня  відбулося  засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, під час якого було розглянуто низку питань, що забезпечують життєдіяльність Білої Церкви.

З 26 вересня по 26 жовтня у Білій Церкві відбудеться осінній двомісячник санітарного очищення, озеленення та благоустрою

Рішення про його проведення прийняли члени виконавчого комітету. Крім того,  затвердили склад штабу з благоустрою міста Біла Церква та відповідні заходи. Загальноміська толока буде проведена  20 жовтня та 03 листопада поточного року.

З метою оперативного впливу на екологічний та санітарний стан міста рішенням було рекомендовано:  керівникам підприємств, установ, організацій різних форм власності скласти план робіт по проведенню осіннього двомісячника санітарного очищення, озеленення та благоустрою міста і надати до управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради до 04 жовтня 2018 року.

Єдиним санітарним днем у місті встановлено четвер кожного тижня.

Штабу з благоустрою міста Біла Церква в період осіннього двомісячника доручено звернути особливу увагу на екологічний та санітарний стан річки Рось та її берегів, автомобільних стоянок, гаражних кооперативів, міських газонів, спортивних майданчиків, насаджень дерев та кущів.

Затверджено вартість послуг по приватизації державних квартир (будинків)

Вартість послуг по приватизації державних квартир (будинків) була затверджена  комунальному підприємству Білоцерківської міської ради  Служба приватизації державного житлового фонду.

Так, вартість послуги з підготовки та видачі свідоцтва про право власності на житло становитиме 1040 грн, підготовка та видача дублікату свідоцтва про право власності – теж 1040 грн.  За оформлення та видачу довідок необхідно буде сплатити 50 грн.

Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів

Таке рішення було прийнято з метою проведення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей шкільного віку та учнів м. Білої Церкви, здійснення контролю за здобуттям ними повної загальної середньої освіти.

Отож, уповноваженим органом, відповідальним за ведення обліку дітей шкільного віку та учнів та постійне оновлення реєстру даних про дітей шкільного віку та учнів визначено управління освіти і науки.

За закладами загальної середньої освіти закріплено території обслуговування.

Управлінню освіти і науки доручено забезпечити:

- виконання всіх заходів, що стосуються забезпечення ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, відповідно до Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів;

- системний контроль за виконанням закладами загальної середньої освіти обліку учнів, їх зарахування, переведення, відрахування та відвідування ними навчальних занять;

- оновлення реєстру даних дітей шкільного віку та учнів на кожен рік окремо.

Управління адміністративних послуг зобов’язано :

- надавати управлінню освіти і науки інформацію для оновлення реєстру даних дітей шкільного віку та учнів (від 6 до 18 років) на кожен рік окремо відповідно до опису технічного завдання програми та в терміни, що не суперечать чинному законодавству України;

-.у разі прибуття учнів з іншої адміністративно-територіальної одиниці або вибуття з Білої Церкви подавати управлінню освіти і науки інформацію про них у терміни, визначені чинним законодавством України.

Інші питання, розглянуті під час засідання:

-затверджено план роботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської ради на четвертий квартал 2018 року;

-внесено зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 липня 2018 року № 329 «Про уповноваження посадових осіб комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» на складання протоколів про адміністративні правопорушення» шляхом викладення його в новій редакції. Так, ще чотирнадцять працівників відділу правопорядку даного КП були уповноважені на складання протоколів про адміністративні правопорушення;

-розглянуті скарги Губарєва С.В. та Єльцової М.В. щодо скасування постанов винесених адміністративною комісією виконавчого комітету, якими дані особи притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів. Щодо кожної скарги були прийняті рішення;

-розглянуті деякі питання щодо квартирного обліку;

-затверджено склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на вул. Т. Шевченка, 91 та  Я. Мудрого, 61;

-прийняті відповідні рішення щодо надання дозволу чи відмови на розміщення об’єктів зовнішньої реклами товариству з обмеженою відповідальністю «ВІ.АЙ.ПІ МЕДІА ГРУП»  та товариству з обмеженою відповідальністю «ПОСТЕР»;

-прийнято ряд рішень про демонтаж тимчасових споруд (павільйонів №1, 2, 3,4) для провадження підприємницької діяльності, розміщених за адресою: вул.О.Горчара, в районі житлового будинку 22. Дані споруди були встановлені самовільно та з порушенням чинного законодавства України;

-розглянуто ряд опікунських питань, щодо захисту майнових і житлових прав дітей  та інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.

Опубліковано: 25 вересня 2018 року