Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

11 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

На порядок денний засідання були винесені такі питання:

- Про деякі питання протиепідемічних заходів на території міста Біла Церква на період карантину;

- Про затвердження протоколу комісії з питань надання бюджетних коштів на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

- Про зміни в штатному розписі управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради

- Про деякі питання щодо квартирного обліку

- Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення

- Про надання дозволу на проведення демонстраційних польотів аеростатів (повітряних куль) над м. Біла Церква.

Крім того було розглянуто низку питань щодо присвоєння адрес об’єктам будівництва, надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами товариствам і фізичним особам-підприємцям та опікунських питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Відеозапис засідання можна переглянути на YouTube-каналі Білоцерківської міської ради. З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради.

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Опубліковано: 11 серпня 2020 року