30.12'20 | Відбулося засідання виконавчого комітету

30 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Перед початком засідання міський голова вручив пам’ятні сувеніри членами виконавчого комітету минулої каденції – Вадиму Маршалку, Андрію Лентюгову,  Віктору Власенку. Геннадій Дикий висловив їм слова вдячності за плідну роботу на посадах членів виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Відзначив, що їх високий професіоналізм і компетентність, самовіддана праця й активна громадянська позиція безперечно були підґрунтям  розбудови нашої Білої Церкви. Привітав з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим та  побажав  й надалі не залишатися осторонь міського життя.

Міський голова також привітав з днем народження члена виконкому Володимира Пастушенка.

У ході засідання, розглянувши подання відділу управління персоналом Білоцерківської міської ради,  керуючись  рішенням  Білоцерківської міської ради від  29 грудня 2020 року № 84-06-VIIІ «Про внесення змін до загальної структури і штатної чисельності апарату Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів», відповідно до статті  40 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», було затверджено штатні розписи виконавчих органів Білоцерківської міської ради з 01 січня  2021 року.

Зокрема штатні розписи:

- керівного складу Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету, окремих відділів та  управлінь;

- департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

- управління освіти і науки Білоцерківської міської ради;

- управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради;

- управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради;

- управління культури і туризму Білоцерківської міської ради;

- управління  містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради;

- служби у справах дітей  Білоцерківської міської ради.

Під час засідання також були розглянуті опікунські питання.

Засідання відбулося в онлайн режимі, запис можна переглянути на офіційному вебсайті міської ради.

Опубліковано: 30 грудня 2020 року